Dünyada milyarlarca dolarlık işlem hacmine sahip olan barter sektörü Rotacity ile Türkiye’de farklı bir boyut kazanmıştır. Türkiye’de barter sistemini hayata geçiren 20 yıllık profesyonel isimlerinin yer aldığı Rotacity, butik hizmetler sunan bir barter şirketidir. Rotacity, hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu hizmet ve ürünleri, barter ortak pazarında müşterilerine sunmaktadır.

 

Müşterilerinden gelen taleplere göre ürün ve hizmet havuzundan cevap vermeye çalışan Rotacity, ülke ekonomisine sağlayacağı katma değer açısından da önemli bir konumda yer almaktadır. Mal ve hizmetlerini satmakta zorlanan, üretim fazlası ürünleri olanlarla alıcıları bir araya getiren Rotacity, her iki taraf için de kısa sürede faydalı bir çözüm üretmektedir. Çeşitli kurum ve kuruluşların borçlarına karşılık mal ve hizmetlerini pazarlayarak, onların kriz yönetimlerine de katkı sunan Rotacity, bu anlamda da müşterilerine özel hizmet vermektedir.

 

Özellikle inşaat, inşaat ürünleri, arsa, tarla, devremülk gibi gayrimenkul ve diğer üretim sektörlerinde önemli bir portföyü bulunan Rotacity, hem alıcı hem de satıcıyı bir araya getirerek, önemli bir değer oluşturmaktadır. Ürün ve hizmetleriyle borçlarının yapılandırılmasında aktif çözümler sunabilmektedir.